Hej Ravers! První fáze lineupu na letošní Outdoor Rave je tu a přináší nálož skvělých zahraničních i tuzemských jmen!

DNB stage přenese do jiných galaxií Feint se svými melodiemi, pořádnou smršť pak rozpoutají italští řezníci Hallucinator. Svými nekompromisními sety vás doslova rozpárají A-Cray ve speciálním b2b se Symplexem a dále Forbidden Society. Nebudou chybět ani oblíbení Let It Roll DJs Suki a Snookey, a do správného rave rozpoložení vás dostanou ve společném b2b setu také Jungling Jay a Novice.

Harder Styles stage rozpálí italský Hardcore zabiják DJ Mad Dog, sekundovat mu pak budou čeští pekelníci Hungry Beats, nejúspěšnější slovenský Hardcore Gabber DJ Rob2Speed, oblíbená česká DJka/producentka Mejsi či ostravský zástupce Raw Hardstyle žánru George Crusher.

Outdoor Rave 2019 se opět vrací do legendárního přírodního festivalového areálu Svojšice, kde už před západem slunce jede párty naplno, drinky nestíháš počítat, DJs nikoho nešetří a tancuje se až do rána.

A nezapomeň, že na Outdoor Rave za kempování v přírodě neplatíš nic navíc. Stačí si koupit vstupenky, které jsou už nyní k dispozici u nás na webu, a to od 220,-!

Tak na nic nečekej a vidíme se na tom nejnašlapanějším mejdanu roku 24. srpna 2019!