Léto se nezadržitelně chýlí ke konci, my se ale neflákáme a chystáme pro vás pořádnou akci! Tento rok pro vás znovu postavíme naše dvě stage v krásném přírodním areálu ve Svojšicích u Pardubic. Na co se můžete těšit?

Bláznivý 14-hodinový rave začne v sobotu 24. srpna už v 16 hodin odpoledne a skončí až v neděli v 6 ráno! Ve Svojšicích postavíme dvě stage – jednu pro fanoušky Drum & Bassu, druhou pro fanoušky Harder Styles. Na které producenty a DJs se můžete těšit? Podívejte se na časový line-up tady:

timetable

Kromě našlapaného line-upu na vás ale budou čekat i dobře zásobené bary s výběrem pití a stánky s jídlem, kde si budete moct dopřát něco dobrého k jídlu. Dál si určitě nenechte ujít trička a náramky z naší exkluzivní merchandise nabídky, zakoupit si je budete moct přímo ve festivalovém areálu. Na uložení svých věcí můžete využít limitované množství lockerboxů – znáte to ale,  kdo dřív přijde, ten dřív…  My proto doporučujeme přijít včas! 😊 Vstup do kempu je pro každého návštěvníka se vstupenkou na festival zdarma. Ten naleznete vedle festivalového areálu a my upozorňujeme, že kemp není hlídaný. Doporučujeme proto si do kempu vzít jenom ty nejnutnější věci a neodkládat si tam cennosti. Otvírací doba kempu a parkoviště je v sobotu od 12 hodin do neděle 14 hodin. Návštěvníci s In & Out vstupenkou budou moct po dobu konání hudební produkce opustit festivalový areál a jít do kempu, nebo na parkoviště a následně se vrátit do festivalového areálu. Návštěvníkům s obyčejnou vstupenkou po opuštění festivalového areálu pozbývá vstupenka platnosti. A jak to bude na místě vypadat? Podívejte se na mapu areálu tady:

V areálu lze platit pouze v hotovosti a není zde bankomat. Bankomat není ani ve Svojšicích, mějte s sebou tedy dostatečnou hotovost. Festival se koná v přírodě a proto bychom vás chtěli požádat, aby jste se chovali ohleduplně – prosíme, nepohazujte odpadky kolem sebe. Na místě bude dostatek košů, do kterých můžete vše, co již nepotřebujete, vyhodit. Nedopalky cigaret neházejte na zem, ale řádně típnuté do odpadkových košů. Pamatujte, že nedopalek od cigarety se rozkládá více než 15 let.

Tak co, těšíte se? Pokud patříte mezi milovníky Drum & Bass a Harder Styles hudby, ve Svojšicích prostě nesmíte chybět. Vstupenky jsou stále v prodeji tady. Tak načerpejte energii, 24. srpna jí budete potřebovat!