O FESTIVALU

Outdoor Rave 2019 je druhým ročníkem pařby která bude trvat nekonečných 14 hodin! Na akci budou dvě stage – jedna bude drum & bassová a druhá bude věnována harder styles. Outdoor Rave se uskuteční už 24. srpna ve festivalovém areálu ve Svojšicích. 

MÍSTO KONÁNÍ

Festival se i letos odehraje v prostředí vámi prověřeného přírodního festivalového areálu ve Svojšicích. Přírodní areál Svojšic je navíc umístěn v srdci České Republiky, a to kousek od Pardubic. Znamená to jediné, ať jste z jakékoliv části republiky, cesta na festival Vám nezabere víc než 3 hodiny.

ČASOVÝ LINE UP

DNB stage: 

16:00 – 18:00Jungling Jay b2b Novice
18:00 – 19:00Nuclear Factory (Bounee & Hektor)
19:00 – 20:00Drumcity (Dopamin & Hrounex)
20:00 – 21:00Snookey
21:00 – 22:00Bifidus Aktif & Fallen Gemini
22:00 – 23:00Suki
23:00 – 00:00Madface
00:00 – 01:00Feint
01:00 – 02:00A.M.C
02:00 – 03:00Inward, Hanzo & Randie
03:00 – 04:00Forbidden Society
04:00 – 05:00A-Cray & Symplex
05:00 – 06:00Hallucinator

 

Harder Styles stage:

16:00 – 17:00Deel
17:00 – 18:00Mindjacker
18:00 – 19:00Devider
19:00 – 20:00Korty
20:00 – 21:00Crane
21:00 – 22:00Sixtas
22:00 – 23:00Mejsi
23:00 – 00:30Andy Svge
00:30 – 01:30George Crusher
01:30 – 02:30DJ Mad Dog
02:30 – 03:30Rob2Speed
03:30 – 04:30Hungry Beats
04:30 – 06:00DJ Ychy

VĚKOVÉ OMEZENÍ

Vstup do areálu akce je možný od 16 let. Návštěvníci mladší 16 let nebudou do areálu vpuštěni. 

START AKCE & VSTUP

Areál akce se otevírá v 16:00, kdy začíná i hudební produkce. Uzavření areálu proběhne spolu s ukončením hudební produkce v 06:00

In & Out festival ticket
Návštěvníci, kteří si koupili
vstupenku In & Out Festival Ticket, si vyzvednou pásku na pokladně před vstupem do areálu. S touhle páskou a můžou areál opustit a vrátit se zpátky po dobu konání hudební produkce.

One-entry Festival Ticket

Návštěvníci, kteří si koupili vstupenku One-entry Festival Ticket, se dostaví rovnou ke koridorům u vstupu do areálu. žádnou pásku na ruku nedostávají a po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

 

Předprodej je v síti Goout (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-Ticket). Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné. Doporučujeme vám přijít dříve, abyste předešli zbytečným frontám, nepromeškali některé ze zahraničních vystupujících a také měli možnost získat některé věci z limitované edice Outdoor Rave merchandise.

ZTP/P: Návštěvník, který se prokáže průkazem ZTP/P (neboli III. stupeň postižení) a vstupenkou na akci, má umožněno vzít si s sebou svého asistenta zdarma. Tato výjimka neplatí pro držitele ZTP (neboli II. stupeň postižení). 

POKLADNY & AKREDITACE

Pokladny a akreditace se otevřou v 15:30 a jsou umístěny před vstupem do areálu. Pokladny budou otevřeny do 4:00.

Nezapomeňte si s sebou občanský průkaz nutný pro vaši identifikaci na akreditacích.

PARKOVÁNÍ & KEMP

Otevírací doba parkoviště a kempu je v sobotu od 12:00 hod. Prosíme návštěvníky, aby nepřijížděli dřív, vjezd jim nebude umožněn. Odjezd je v neděli do 14.00 hodin. V pátek je parkoviště i stanové městečko uzavřené!

Cena za parking auta je 250 Kč, karavan 500 Kč, motorka 150 Kč. 

 

Místo pro váš stan je zdarma. Upozorňujeme, že se jedná o nehlídaný prostor. Vemte si sebou jen nezbytně nutné věci. V kempu budou k dispozici mobilní toalety. Sprchy ani další vybavení v kempu není.  

 

 Pro parkoviště, stanové městečko a obec samotnou, platí přísný zákaz:

– rozdělávání ohňů

– grilování

– hlasité hudby 

– pouštění hudby z aut

– instalace repro beden a následné hudební produkce

– nadměrného hluku

– petardy, ohňostroje

 

V rámci spolupráce s obcí Svojšice a místními občany vás prosíme o dodržování zásad slušného společenského chování, respektování nařízení pořadatele a security služby. Jsme rádi, že ve Svojšicích můžeme být a proto respektujeme přání a pravidla občanů Svojšic.  

LOCKER BOXY

Pro návštěvníky bude možnost pronájmu omezeného množství Locker boxů (uzamykatelných skříněk) za 150 Kč/noc (+100 Kč záloha na klíček).

PLATBY V AREÁLU

V areálu se dá platit pouze v hotovosti – českými korunami i eurami. Eura budou akceptována na pokladně, na barech a merchandise stánku.

OFICIÁLNÍ OUTDOOR RAVE MERCHANDISE

Limitované množství triček s motivem letošní edice Outdoor Rave zakoupíte na Merchandise stánku. Pokud zvažujete nákup oblečení a doplňků, nezapomeňte si s sebou vzít dostatečnou hotovost.

TOALETY

V areálu budou k dispozici mobilní toalety. 

 

PRVNÍ POMOC

Na místě bude přítomna záchranná služba. Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

OBČERSTVENÍ

K dispozici budou bary, v sortimentu najdete i prémiový alkohol. Během konání festivalu bude otevřen i jídelní stánek.

VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí o tuny odpadu, zavádíme zálohované kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý. Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené či jinak znehodnocené kelímky nelze vykoupit.

OZVUČENÍ

Outdoor rave bude ozvučen profesionálním audio systémem. Doporučujeme návštěvníkům, aby si s sebou vzali špunty do uší a chránili si tak svůj sluch.

FOTO A VIDEO

Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Prosíme chovejte se k přírodě ohleduplně. Vzhledem k tomu, že se festival koná v přírodě, tak, prosíme, nepohazujte odpadky okolo sebe. Na místě bude dostatek košů, do kterých můžete vše, co již nepotřebujete, vyhodit.
Nedopalky cigaret neházejte na zem, ale řádně típnuté do odpadkových košů. Pamatujte, že nedopalek od cigarety se rozkládá více než 15 let.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, drogy, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, plechovky, plastické lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohli ohrozit ostatní návštěvníky. 

Dealeři, kteří budou přistiženi v areálu při prodeji drog, budou předáni za asistence ochranky do rukou policie ČR. V případě, že takového člověka potkáte, dejte prosím vědět naší ochrance.

 

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť se tím váš vstup na festival neurychlí. 

V průběhu akce bude na místě natáčet náš video tým. Chovejte se k nim prosím, ohleduplně a odměnou za to vám může být účast ve festivalovém aftermovie.

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Veškeré informace o dopravě jsme Vám připravili do sekce DOPRAVA.

 

Děkujeme vám za podporu a přejeme vám ten nejlepší zážitek na druhém pokračování Outdoor Rave festivalu! 

Organizační tým