DOPRAVA NA OUTDOOR RAVE 2019 – SVOJŠICE

Outdoor Rave 2019 se již podruhé koná v malebné vesnici Svojšice u Přelouče. Svojšický festivalový areál má za sebou dlouhou historii, co se pořádání hudebních festivalů týče. Dlouhé roky zde například funguje úspěšný techno festival. Příroda, příjemné festivalové prostředí a čerstvý vzduch. Co víc si přát? To vše vám přináší Outdoor Rave! A jak se na festival dostanete? Čtěte pozorně!

V první řadě berte na vědomí, že v České republice se nachází několik vesnic s názvem Svojšice, avšak Svojšice u Přelouče v Pardubickém kraji jsou ty pravé, kde se festival odehrává.

 


 

VLAKEM:

Vlaková nádraží přibližující se ke Svojšicím stojí na hlavní rychlostní trati vedoucí mezi Prahou a Ostravou. Ať už jedete odkudkoliv vlakem, váš cíl je vlakové nádraží buď v Přelouči u Pardubic, nebo přímo Pardubice, odkud můžete na festival dorazit našimi shuttle busy (svozy) – jízdné 80,-/cesta. Z Přelouče u Pardubic se dostanete taxislužbou. Berte prosím na vědomí, že za ceny taxi služeb neručíme.
Veškeré informace o jízdních řádech naleznete na webových stránkách IDOS

 

AUTOBUSEM:

U autobusů platí ta samá cesta jako u vlaků. Buď můžete jet do Přelouče, nebo do Pardubic a pokračovat dále shuttle busy (svozy) až před svojšický areál.
Veškeré informace o jízdních řádech naleznete na webových stránkách IDOS

 

AUTEM:

Chystáte se po vlastní ose? Pak si do vaší GPS zadejte souřadnice 49.970542,15.603536, a ty vás dovedou přímo na místo dění. Každoročně je u svojšického areálu dostatečný počet míst k parkování, takže nemusíte mít obavy, že nezaparkujete. Parkovací lístek můžete zakoupit na našem webu v sekci VSTUPENKY nebo přímo na místě. 

 

SHUTTLE BUS (SVOZ):

V den festivalu, tedy 24. 8. 2019, vyráží první Shuttle bus z pardubického Hlavního nádraží v 15:00. Počítejte prosím s tím, že cesta do Svojšic trvá přibližně 20 minut. Shuttle busy se tedy budou otáčet cca každou hodinu, v závislosti na dopravě ve městě.
Záleží jen na vás, kdy se na Outdoor Rave chystáte. Naše Shuttle busy můžete využít pro cestu na místo až do 00:00.
Ranní svozy startují svoji zpáteční cestu do Pardubic již v 6:00 ráno.

Cena jedné jízdy je 80,-. Jízdenku zakoupíte před vstupem do Shuttle busu. Prosíme, mějte připravené drobné.