JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Outdoor Rave se již podruhé koná ve Svojšicích. Berte prosím na vědomí, že v České republice se nachází několik vesnic s názvem Svojšice, avšak Svojšice u Přelouče v Pardubickém kraji jsou ty pravé, kde se festival odehrává.

 

SHUTTLE BUS Z PARDUBIC DO SVOJŠIC A ZPĚT

Zajistili jsme pro vás dopravu autobusem z Pardubic. Autobusy odjíždí z nástupiště 12 uvnitř areálu hlavního autobusového nádraží v Pardubicích. Areál hlavního autobusového nádraží Pardubice je vzdálen přibližně 5 minut chůze od Hlavního vlakového nádraží.

V den konání festivalu vyráží první shuttle bus ve 15:00 z Pardubic, následně budou autobusy jezdit asi v 30 min. intervalech, v závislosti na dopravě ve městě. Autobusy budou označeny plakáty festivalu. Předpokládáme, že budou shuttle busy jezdit až do večerních hodin orientačně do 23:00, závisí to však na počtu cestujících. Minimální počet cestujících ve voze musí být 10 osob, posléze se doprava ukončí.

Autobusy ze Svojšic do Pardubic budou jezdit v neděli od 5.00 hodin. Přistaveny budou u hlavní silnice v blízkosti vstupu do areálu. Minimální počet cestujících ve voze musí být 10 osob, posléze se doprava ukončí. Změny v dopravě vyhrazeny.

Cena jedné jízdy je 80 Kč. Jízdenku zakoupíte před vstupem do autobusu. Prosíme, mějte připravené drobné.

 

VLAKEM / AUTOBUSEM 

Vlaková nádraží přibližující se ke Svojšicím stojí na hlavní rychlostní trati vedoucí mezi Prahou a Ostravou. Ať už jedete odkudkoliv vlakem, váš cíl je vlakové nebo autobusové nádraží buď v Přelouči u Pardubic, nebo přímo Pardubice, odkud můžete na festival dorazit našimi shuttle busy. Z Přelouče u Pardubic se dostanete taxislužbou. Berte prosím na vědomí, že za ceny taxi služeb neručíme. Veškeré informace o jízdních řádech naleznete na webových stránkách IDOS

 

AUTEM:

Chystáte se po vlastní ose? Pak si do vaší GPS zadejte souřadnice 49.970542,15.603536, a ty vás dovedou přímo na místo dění. Každoročně je u svojšického areálu dostatečný počet míst k parkování, takže nemusíte mít obavy, že nezaparkujete. Parkovací lístek můžete zakoupit na našem webu v sekci VSTUPENKY nebo přímo na místě.