Outdoor Rave 2019 se letos odehraje v prostředí vámi prověřeného přírodního festivalového areálu ve Svojšicích, kde už od odpoledne pojede párty naplno. 24. srpna se tam odehraje poslední drum and bass a harder styles mejdan sezóny pod širým nebem! Pařba bude trvat nekonečných 14 hodin, to znamená, že tento ultimátní rave bude končit až se svítáním. Všichni raveři tak budou mít dostatek času na to, aby si tenhle krásný kus přírody mohli užít nejenom za světla, ale také ve tmě v záři reflektorů, díky kterým si přijdou na opravdu našlapaný vizuální zážitek.

Na akci budou tradičně dvě stage – jedna bude drum & bassová a druhá bude věnována harder styles. Outdoor Rave tak bude jedinou outdoorovou akcí v České Republice, která letos spojí tyto dva hudební žánry v tomto typu přírodního areálu. Celá česká scéna se v tento osudný den potká na tomto unikátním místě společně.
Obě stage budou částečně kryté, tudíž špatné počasí nebude mít nejmenší šanci ohrozit tuto šílenou jízdu. Přírodní areál Svojšic je navíc umístěn v srdci České Republiky, a to kousek od Pardubic. Znamená to jediné, ať jste z jakékoliv části republiky, cesta na festival Vám nezabere víc než 3 hodiny.

Nezapomeňte, že za kempování v přírodě neplatíš nic navíc. Stačí si koupit vstupenky od 220 Kč, které jsou k dispozici tady!